Pilna informacja dla użytkowników skrzynek emailowych na serwerze

W związku z koniecznością pilnej i koniecznej modernizacji naszego serwera, od 8 września zmienia się adres serwera pocztowego dla użytkowników korzystających z poczty elektronicznej poprzez programy pocztowe (np. Outlook, Thunderbird) lub przez klienta pocztowego na urządzeniach mobilnych.

W przypadku korzystania z zewnętrznej aplikacji do poczty jak Outlook/Thunderbird, nazwa serwera poczty przychodzącej i wychodzącej to:
dedyk179.cyber-folks.pl

Adres poczty przeglądarkowej pozostaje bez zmian:  https://poczta.cyberfolks.pl

W związku z tym prosimy w ustawieniach programów pocztowych zmienić stary adres (s133.cyber-folks.pl) na nowy: dedyk179.cyber-folks.pl. Zmiana dotyczy zarówno serwera poczty przychodzącej, jak i wychodzącej.

Należy również zmienić ustawienia serwera FTP u tych, którzy w ten sposób łącza się ze swoimi stronami www.

Poradniki jak te ustawienia w poszczególnych programach znajdują się na stronie operatora w zakładce "Konfiguracja poczty".

W razie problemów prosimy o kontakt z ks. Piotrem Spyrą.

Za utrudnienia oraz krótki czas na dokonanie zmian - przepraszamy. Modyfikacje te wyniknęły z przyczyn niezależnych od nas.