Anielski Dzień Dziecka

Rektorat Kościoła św. Katarzyny w Zamościu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i ze szkoły podstawowej w czwartek, 2 października 2014 r., we wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, o godz. 17.00 na Mszę św. z błogosławieństwem dzieci, której będzie przewodniczył J. E. Ks. Bp Marian Rojek.

Prosimy, aby dzieci przyszły z założonymi skrzydłami, które będą ocenione w Konkursie na Anielskie skrzydła; zgłoszenia i rejestracja uczestników godz. 16.15 – 16.50 przy wejściu do kościoła. Na koniec niebiańska fotografia aniołów.
Anielskiemu Dniu Dziecka będzie towarzyszyła wystawa i kiermasz prac uczniów Liceum Plastycznego im. Bernarda Morando w Zamościu.