Konkurs o bł. Karolinie Kózkównie

„Wierność bł. Karoliny Kózki”
 Na początku roku szkolnego 2014/2015 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej organizuje w szkołach naszej diecezji konkurs o bł. Karolinie, pragnąc w ten sposób przybliżyć Jej przykładne życie i cnoty oraz uczcić bł. Karolinę w 100 r. Jej męczeńskiej śmierci. Uroczystości te rozpoczną się Mszą św. o godz. 16.00 pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Mariana Rojka dnia 18 listopada 2014 r. w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. W tym dniu nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.

Szkoły podstawowe – konkurs plastyczno-literacki;
Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – konkurs realizowany w formie pisemnej w trzech etapach:
I etap – eliminacje szkolne – 6 października 2014 r., godz. 10.00
II etap – eliminacje rejonowe – 24 października 2014 r., godz. 10.00
III etap – eliminacje diecezjalne – 14 listopada 2014 r., godz. 10.00

UWAGA!
Zgłoszenia szkół do 26 września 2014 r. na adres [email protected]
SZCZEGÓŁY i wszystkie materiały do pobrania na www.ksm.zamojskolubaczowska.pl

Asystent Diecezjalny KSM
Ks. Stanisław Książek