VII edycja Orszaku Trzech Króli w Zamościu

VII edycja Orszaku Trzech Króli w Zamościu odbędzie się z zachowaniem zasad obowiązujących podczas pandemii.

Prosimy o dostosowanie się do ograniczeń i obostrzeń związanych z wystąpieniem stanu epidemii podczas Eucharystii w kościele pw. Świętego Krzyża, sceny biblijnej na schodach kościoła, na trasie przejazdu oraz na Rynku Wielkim.

W załączeniu mapka przejazdu.

Przejazd będzie odbywał się zgodnie z zasadami ruchu drogowego.

Możliwe są krótkotrwałe utrudnienia.

Prosimy o nie parkowanie samochodów na trasie przejazdu kolumny Orszakowej.

Ruch drogowy będzie kierowany przez Policję, Straż Miejską.  Służby zadbają o bezpieczeństwo uczestników Orszaku.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie

się do poleceń osób kierujących ruchem.

Organizator – Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu zobowiązane zostało w umowie o bezpłatnej współpracy z Fundacją Orszak Trzech Króli m.in. do stworzenia scenariusza nieodbiegającego w sposób istotny od tradycyjnego scenariusza jasełkowego.

W czasie Orszaku  jedynymi oznaczeniami mogą być tylko te,  które przygotuje i zaakceptuje organizator.