www.twojaparafia.pl

Portal dedykowany Papieżowi – Świętemu Janowi Pawłowi II z myślą o zaangażowaniu w dzieło szerzenia kultu Miłosierdzia Bożego.
Swoją ideą chcemy ułatwić diecezjom, parafiom i wspólnotom religijnym dotarcie do wszystkich ludzi wierzących oraz tych, którzy nadal poszukują wiary. Wierzymy, że twojaparafia.pl pomoże w pracy duszpasterskiej oraz braterskim łączeniu ludzi dla których istotne są wartości: wiara, nadzieja i miłość.
Ponadto chcielibyśmy poinformować również, że uczestnicy pielgrzymki Zamojsko-Lubaczowskiej utworzyli na portalu twojaparafia.pl oddzielną grupę, w ramach której wymieniają się spostrzeżeniami, mogą zamieszczać zdjęcia, filmy, materiały.
Specjalnie dla grup pielgrzymkowych, portal twojaparafia.pl ogłosił na swojej stronie konkursy na „Najlepszy reportaż oraz zdjęcie z pielgrzymki do Jasnej Góry 2014 r.”. Najlepsze prace zostaną nagrodzone cennymi nagrodami min. tabletami.
Twórcy portalu TwojaParafia.pl