Zbiórka do puszek na Katolickie Radio Zamość (22.03)

W niedzielę (22.03) w parafiach naszej diecezji zbierane będą środki do puszek, przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość. Zachęcamy Księży Proboszczów do zapowiedzi zbiórki i odczytania listu dyrektora Katolickiego Radia Zamość w ramach ogłoszeń w niedzielę 15 marca.​

IV Niedzielę Wielkiego Postu w Kościele przeżywać będziemy „Niedzielę Radości”. Dla wielu wiernych naszej diecezji źródłem czerpania radości z Dobrej Nowiny o Panu Bogu jest Katolickie Radio Zamość. Od 22 lat nieprzerwanie prowadzimy misję ewangelizacyjną, przekazujemy informacje ogólnopolskie, lokalne, a przede wszystkim te, które dotyczą wydarzeń w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Staramy się być blisko ludzi, ich radości i cierpienia.

Nasza rozgłośnia stale się rozwija, inwestuje w niezbędny sprzęt i w ludzi, aby wciąż podnosić jakość proponowanego programu. Dbamy także o to, by słuchacze mieli dostęp do aktualnych treści, związanych z tym, co dzieje się w Kościele w Polsce. Szczególną wagę w ostatnim czasie przykładamy do tematu setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II i beatyfikacji Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie codzienna modlitwa i systematyczna ofiara słuchaczy i sympatyków naszej rozgłośni. Dlatego ośmielam się prosić o dalsze wsparcie działalności Katolickiego Radia Zamość. W pierwszej kolejności potrzebujemy modlitwy, aby nasze radio mogło służyć słuchaczom i wypełniać swoją misję we właściwy sposób. Dziękujemy także za pomoc materialną, której doświadczamy od wielu lat, a także za ofiary, które zostaną złożone do puszek w niedzielę 22 marca. Zapewniamy o codziennej modlitwie za naszych dobroczyńców, w sposób szczególny podczas Mszy świętej sprawowanej w intencji ofiarodawców w każdy poniedziałek o godz. 18.00, transmitowanej także na naszej antenie.

Z serca dziękuję, zachęcam do współpracy i do słuchania Radia Dobrych Wiadomości na dwóch częstotliwościach: 90,1 oraz 101,2 FM (dekanaty: Cieszanów, Lubaczów, Narol, Tarnogród) lub przez stronę internetową radiozamosc.pl

ks. dr Sylwester Zwolak
dyrektor Katolickiego Radia Zamość

List dyrektora radia do pobrania