Spotkanie kolędników misyjnych diecezji zamojsko-lubaczowskiej

Wszystkich zaangażowanych w dzieło Kolędników Misyjnych: dzieci, ich rodziców, opiekunów serdecznie zapraszamy na coroczne Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się dnia 31 stycznia (piątek) w parafii pw. MB Szkaplerznej i św. Dominika w Łabuniach.

Zgłoszenia grup wraz z nazwą szkoły, parafii, nazwiskiem katechety/opiekuna oraz z podaniem liczby dzieci i opiekunów prosimy przesłać do 30 stycznia (czwartek) na adres e-mailowy: [email protected].

PROGRAM: 11:30 Recepcja 12:00 Rozpoczęcie spotkania  Prezentacja zespołów kolędniczych Eucharystia pod przewodnictwem JE ks. bpa Mariana Rojka Po Mszy św. animacja misyjna, spotkanie z misjonarzami, konkurs wiedzy o Amazonii, ognisko i wiele innych atrakcji 15:00 Rozesłanie

Opiekunów zachęcamy do przygotowania dzieci do udziału w konkursie wiedzy na temat Amazonii. Można też wziąć w ramach EkoUczynku zużyte baterie i stare telefony.

Uwaga: Prosimy, aby Kolędnicy Misyjni przyjechali w strojach kolędniczych z transparentem z nazwą miejscowości oraz gwiazdą.

Z nadzieją na spotkanie

ks. Andrzej Łuszcz Dyrektor DDM