Diecezjalne przygotowanie do beatyfikacji Stefana Kard. Wyszyńskiego

7 czerwca 2020 r. – Plac Piłsudskiego w Warszawie Beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego

„Duch Święty powołał Waszą Eminencję w wyjątkowym momencie dziejów Ojczyzny i Kościoła – i to nie tylko Kościoła w Polsce, ale także i w całym świecie. Patrzyłem na to trudne, ale jakże błogosławione wezwanie od czasów mojej młodości – i dziękowałem za nie Bogu, jako za łaskę szczególną dla Kościoła i Polski. Dziękowałem za to, że, «taką moc dał Człowiekowi» – i zawsze za to dziękuję” (z listu św. Jana Pawła II)

W każdy ostatni piątek miesiąca (od stycznia do maja 2020 r.) o godz. 10.00 w kościele rektoralnym pw. św. Katarzyny w Zamościu, zapraszamy na modlitwę, katechezę i Mszę św. w intencji dobrego przygotowania do beatyfikacji Stefana Kard. Wyszyńskiego

31 stycznia   - katecheza i Msza św. ks. bp dr hab. Mariusz Leszczyński

28 lutego      - katecheza ks. prof. S. Nowosad, Msza. bp Marian Rojek