Spotkanie opłatkowe Legionu Maryi w Majdanie Starym

Członkowie Kurii Legionu Maryi pw. Matki Bożej Częstochowskiej przeżywali (18.01) dzień skupienia połączony ze spotkaniem opłatkowym.

Dzień skupienia rozpoczął się od modlitwy legionowej, którą poprowadził opiekun duchowy kurii, ks. Stanisław Budzyński. Następnie w intencji Legionu Maryi została odprawiona Msza św., zaś bezpośrednio po niej wszyscy uczestnicy wydarzenia zgromadzili się w sali przy plebanii, aby podzielić się opłatkiem. Spotkanie opłatkowe dopełnił wspólny posiłek i kolędowanie.

W skład Kurii Legionu Maryi pw. Matki Bożej Częstochowskiej  wchodzą prezydia z Parafii św. Jerzego i Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, parafii w Łukowej, Różańcu, Józefowie, Tarnogrodzie i Potoku Górnym.