Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Diecezjalne Dzieła Misyjne serdecznie zapraszają na Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się w piątek, 31 stycznia w kościele pw. MB Szkaplerznej i św. Dominika w Łabuniach.

W programie: prezentacja przybyłych grup, dziękczynna Eucharystia pod przewodnictwem Pasterza diecezji, animacja misyjna, spotkanie z misjonarzami, wspólne ognisko i wiele innych atrakcji. Początek o godz. 12.00.

PROGRAM:
11:30 Recepcja
12:00 Rozpoczęcie spotkania
Prezentacja zespołów kolędniczych
Eucharystia pod przewodnictwem JE ks. bpa Mariana Rojka
Po Mszy św. animacja misyjna, spotkanie z misjonarzami, konkurs wiedzy o Amazonii, ognisko i wiele innych atrakcji
15:00 Rozesłanie

Grupy chcące wziąć udział w spotkaniu proszone są o wcześniejsze zgłoszenie (ilość uczestników, parafia, szkoła) na adres mailowy: [email protected] lub telefonicznie 505 088 098 do 30 stycznia. Prosimy, aby każda grupa przyjechała z gwiazdą, a wszystkie dzieci były w strojach kolędniczych.

W imieniu Diecezjalnych Dzieł Misyjnych
ks. Andrzej Łuszcz