Uroczystości odpustowe w Katedrze Zamojskiej

Czcigodny Księże Proboszczu, uprzejmie prosimy o podanie w ogłoszeniach parafialnych w niedziele 1 września br. następującej informacji

W sobotę 7 września br. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Członków Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Opieki w Zamojskiej Katedrze według programu:

godz.: 18.00 – Msza św., Eucharystii będzie przewodniczył ks. Julian Brzezicki, a słowo Boże wygłosi ks. Sylwester Zwolak;

godz.: 19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i rozważania tajemnicy różańcowej Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie;

godz.: 19.15 – Procesja różańcowa wokół Katedry;

godz.: 20.00 – Apel Jasnogórski przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Opieki.

Zapraszamy także na Sumę Odpustową na godz.: 12.00, Eucharystii będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi abp Józef Michalik.

W miarę możliwości prosimy o zorganizowanie wyjazdu z Parafii na Diecezjalną Pielgrzymkę Członków Kół Żywego Różańca. Autobus można zaparkować przed Bramą Szczebrzeską, dojazd od ul. Szczebrzeskiej.

ks. Sylester Zwolak

Dyrektor Wydziały Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu