Zaproszenie na uroczystości odpustowe w Tomaszowie w 25 r. koronacji

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim ks. prał. Czesław Grzyb zaprasza wszystkich kapłanów, osoby życia konsekrowanego oraz wiernych świeckich naszej diecezji na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Tomaszowskiej połączone z obchodami 25 rocznicy koronacji jej cudownego wizerunku oraz XIII Diecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin pod hasłem „Rodzina i powołanie”, które odbędą się w dniach 15-16 lipca 2019 w Tomaszowskim Sanktuarium.

Słowo Boże podczas Mszy świętych w dniu odpustu będzie głosił ks. Józef Maciąg, a uroczystej sumie odpustowej przewodniczył będzie i kazanie wygłosi Jego Ekscelencja ks. Abp Józef Michalik – emerytowany metropolita przemyski. Wierni chcący przyjąć szkaplerz karmelitański będą mogli to uczynić po każdej Mszy świętej w dniu odpustu.

Ks. prał. Czesław Grzyb prosi Czcigodnych Księży Proboszczów o podanie tej informacji w ogłoszeniach parafialnych 7 i 14 lipca 2019 r.

Pozostałe informacje są dostępne na plakacie