Kolonie letnie – wczasorekolekcje Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Zostaną zorganizowane w dniach 24-31 sierpnia 2014 r. w miejscowości Rajskie koło Soliny (Bieszczady), dla 50 dzieci z najuboższych rodzin naszej diecezji. Księży Proboszczów proszę o zgłaszanie chętnych ze swych parafii w terminie do 14 czerwca 2014 r.
Kolonie letnie – wczasorekolekcje  Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zostaną zorganizowane w dniach 24-31 sierpnia 2014 r. w miejscowości Rajskie koło Soliny (Bieszczady),  dla 50 dzieci z najuboższych rodzin naszej diecezji.
Księży Proboszczów proszę o zgłaszanie  chętnych ze swych parafii w terminie do 14 czerwca 2014 r.
Symboliczna opłata wynosi 50 zł od dziecka. Pozostałe koszty pokrywa Caritas.

Księży którzy organizują wypoczynek letni dla dzieci w ramach swoich parafii i liczą na wsparcie Caritas, proszę o nadesłanie zgłoszenia również  w terminie do 14 czerwca 2014 r.

Ks. Wiesław Banaś
Dyrektor Caritas