Finały XVI Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla LSO

Króluj nam Chryste!!! W sobotę 1 grudnia zostaną rozegrane finały XVI Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Rozgrywki odbędą się na dużej hali OSiR w Zamościu. Podajemy najważniejsze informacje organizacyjne:

1. Pierwszym i najważniejszym punktem rozgrywek jest Msza Święta w Zamojskiej Katedrze o godz. 9.00. Mszy św. dziękczynnej za 100-lecie odzyskania Niepodległości oraz 16 Finał Mistrzostw będzie przewodniczył Biskup Diecezjalny J.E. Bp Marian Rojek.

2. Po Mszy drużyny udają się (we własnym zakresie) na halę Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 8);

3. Warunkiem przystąpienia do mistrzostw jest przedstawienie karty zgłoszeniowej przez księdza opiekuna danej parafii.

4. Każda drużyna wpłaca wpisowe (50 zł), gdy z parafii jest więcej drużyn oplata dotyczy każdej z nich; na tej podstawie każda parafia otrzymuje karnety żywieniowe (dziesięć dla uczestników i dwa dla opiekunów).

5. Informujemy, że dla pozostałych osób, które przybyły z daną parafią np. kibiców wyżywienie we własnym zakresie.

6. Finały trwają do godzin popołudniowych. Prosimy o uwzględnienie tego w grafiku zajęć parafialnych.

7. Każdy uczestnik mistrzostw musi posiadać dokument tożsamości (legitymacja szkolna –  podbita, lub w przypadku uczestników pełnoletnich – dowód osobisty) a także ważną i podbitą legitymację ministrancką lub lektorską. Weryfikacji dokumentów w czasie mistrzostw dokona pan Henryk Kowalski – Przewodniczący Wydziału Gier ZOZPN Zamość.

8. Prosimy o dostosowanie się do regulaminu Turnieju i uwag Organizatora.

9. Prosimy, aby do wtorku 27 listopada każda drużyna, która zakwalifikowała się do finału przesłała skan karty kwalifikacyjnej (zaktualizowany formularz do pobrania w załączniku) na adres: [email protected] . Orginał należy dostarczyć w dniu finałów.

Karta kwalifikacyjna (do pobrania)

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza