II Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę

Drodzy Moderatorzy, Zelatorzy i Członkowie Żywego Różańca z całej Polski!Zapraszamy Was ponownie do tronu naszej Matki, by pod Jej spojrzeniem zjednoczyć się we wspólnej modlitwie. Patronami tegorocznej pielgrzymki będą wielcy papieże naszych czasów św. Jan XXIII i św. Jan Paweł II, którzy wierzyli w moc i skuteczność wspólnotowej modlitwy różańcowej. Sobota, 7 czerwca 2014 r.
Drodzy Moderatorzy, Zelatorzy i Członkowie Żywego Różańca z całej Polski!
Zapraszamy Was ponownie, do tronu naszej Matki, by pod Jej spojrzeniem zjednoczyć się we wspólnej modlitwie.
Patronami tegorocznej pielgrzymki będą wielcy papieże naszych czasów św. Jan XXIII i św. Jan Paweł II, którzy wierzyli w moc i skuteczność wspólnotowej modlitwy różańcowej.
Sobota, 7 czerwca 2014 r.
Hasło: Błogosławiona, która uwierzyła
Program9.30 Św. Jan Paweł II program słowno-muzyczny10.00 Powitanie pielgrzymów* Słowo Krajowego Moderatora* Świadectwo różańcowe11.00 Różaniec 12.00 Msza święta pod przewodnictwem ks. bp Józefa ZawitkowskiegoAkt osobistego zawierzenia się Matce Bożej
Przywieźmy ze sobą różańce otrzymane od Jana Pawła II! pdf plakatu pielgrzymkiwww: http://www.rozaniec.eu