Szkolenie KSM

W dniach 16-18 maja organizowane jest szkolenie kierownictw oddziałów / kół KSM naszej diecezji w Górecku Kościelnym. Zachęcamy do pogłębiania wiedzy i form pracy w KSM oraz tworzenie wspólnoty diecezjalnej.

W dniach 16-18 maja organizowane jest szkolenie kierownictw oddziałów/kół KSM naszej diecezji w Górecku Kościelnym. Zachęcamy do pogłębiania wiedzy i form pracy w KSM oraz tworzenie wspólnoty diecezjalnej. Przypominamy jednocześnie, że w szkoleniu muszą uczestniczyć przynajmniej 2 osoby z każdego oddziału/koła KSM. Prosimy o usprawiedliwienie telefoniczne i wyjaśnienie ewentualnych nieobecności KSM-owiczów z danego oddziału. Szkolenie kierownictw poprowadzą Instruktorzy KSM z Diecezji Rzeszowskiej.
Zapisy na szkolenie do 11 maja!
ks. Stanisław Książek - tel. 693 771 444
www.ksm.zamojskolubaczowska.pl
koszt: 65 zł
Rozpoczęcie 16 maja o godz. 18:00
Zakończenie 18 maja o godz. 13:00
Należy zabrać ze sobą Pismo Święte, różaniec, notatnik i śpiwór.
17 maja w Górecku Kościelnym odbędzie się Zjazd Diecezjalny KSM. Obowiązkowo uczestniczą przedstawiciele wszystkich oddziałów i kół KSM wraz z ks. Asystentami. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Prosimy o usprawiedliwienie telefoniczne i wyjaśnienie ewentualnych nieobecności.
Obecność na Szkoleniu kierownictw i Zjeździe Diecezjalnym będzie weryfikacją aktualnego stanu KSM w naszej diecezji. Lista faktycznie istniejących oddziałów i kół (z aktualną decyzją powołania) zostanie przekazana do Wydziału  Duszpasterstwa Ogólnego naszej diecezji.
Kontakt:
Asystent Diecezjalny KSM: ks. Stanisław Książek - tel. 693 771 444
Prezes Zarządu Diecezjalnego KSM: Mariola Charysz - tel. 665 433 300 Zapraszamy!

Zarząd Diecezjalny KSM wraz z ks. Asystentem