Rekolekcje wakacyjne dla ministrantów i lektorów

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Diecezji organizuje Rekolekcje Wakacyjne dla ministrantów i lektorów. Odbywać się one będą w Domu Rekolekcyjnym w Werchracie w następujących terminach:
  • I TURNUS 23 – 28 lipiec – dla ministrantów w wieku szkoły podstawowej;
  • II TURNUS 30 lipiec – 04 sierpień – dla ministrantów w wieku szkoły podstawowej;
  • III TURNUS 06 – 11 sierpień – dla lektorów w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym.

Uwaga. W związku z dużym zainteresowaniem rekolekcjami, informujemy iż ilość miejsc na rekolekcje w kolejnych turnusach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie każdego turnusu znajduje się między innymi:

- zajęcia liturgiczne dostosowane do wieku uczestników;

- wyjazd na basen;

- spływ kajakowy rzeką Tanew;

- jednodniowa wycieczka do Przemyśla;

- zajęcia sportowo rekreacyjne prowadzone przez zawodowych piłki nożnej i łucznictwa.

Bardzo prosimy o zaangażowanie się i zachęcanie księży proboszczów i księży odpowiedzialnych w parafiach za LSO, aby jak najwięcej służących przy ołtarzu mogło z nich skorzystać.

Całkowity koszt rekolekcji to 100 zł za osobę.

>> KARTA ZGŁOSZENIA

Do KOŃCA MAJA należy przesłać pocztą elektroniczną ([email protected]) – ilość chętnych z danej parafii (imię nazwisko, klasa, który turnus).

Do 15 CZERWCA należy dostarczyć indywidualne karty uczestników na adres:

1)Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu

ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1 22-400 Zamość