Nowa ilość egzemplarzy Tygodnika Katolickiego „NIEDZIELA”

Proszę o zapoznanie się z nową ilością egzemplarzy Tygodnika Katolickiego „NIEDZIELA” otrzymywanych na poszczególne parafie. Zmiana weszła w życie od drugiej niedzieli listopada, tj. od 12 listopada 2017 r.
Zamość, 21 listopada 2017 r.

Czcigodny Księże!

Proszę o zapoznanie się z nową ilością egzemplarzy Tygodnika Katolickiego  „NIEDZIELA” otrzymywanych na poszczególne parafie. Zmiana weszła w życie od drugiej niedzieli listopada, tj. od 12 listopada 2017 r.

Od 19 listopada 2017 r. Redakcja „Niedzieli” zmniejszyła nam nakład o 400 egzemplarzy. Proszę Przewielebnych Księży o większą troskę w kolportażu prasy katolickiej i zrezygnowanie ze zwrotów „Niedzieli”.

Przypominam o regulowaniu należności w miarę na bieżąco, by uniknąć zaległości, a tym samym skrócić okres rozliczeniowy opłat za NIEDZIELĘ z Częstochową. Na chwilę obecną zapłacone mamy do końca września br.

Poniżej zamieszczam listę parafii.

Ks. Miłosław Żur
Ekonom