Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze (Lublin 2017)

W najbliższą niedzielę, 26 listopada 2017 r. w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędzie się promocja książki ks. prof. Edwarda Walewandra, pt. Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze”. Dostojny Jubilat świętujący 70-rocznicę urodzin o godz. 9.00, w rodzinnej parafii, odprawi uroczystą Mszę św., a po jej zakończeniu zaprasza na prezentację niniejszej książki.
W najbliższą niedzielę, 26 listopada 2017 r. w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędzie się promocja książki księdza profesora Edwarda Walewandra, pt. "Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze”. Dostojny Jubilat świętujący 70-rocznicę swoich urodzin o godz. 9.00, w rodzinnej parafii, będzie sprawował uroczystą Mszę św., a po jej zakończeniu zaprasza na prezentację niniejszej książki.

Autor pragnie w książce wypowiedzieć swoją wdzięczność słowami:
"Zawarte jest w niej to wszystko, co odczuwam, kiedy jestem wśród Was. Wielu odeszło już na zawsze: ks. Kazimierz Wojtowicz, mój mistrz duchowny - ks. Tadeusz Boguta, wieloletni proboszcz tarnawacki, a także wielu innych kapłanów, którzy w tej świątyni posługiwali. Byli oni dla mnie wzorcem i drogowskazem. Może nigdy nie odważyłem się wyznać im tego, albo po prostu to zaniedbałem".

Dalszą część Dostojny Jubilat wypowie podczas Mszy św. oraz promocji książki.