Zmarła s. Mirosława Kozioł (l. 61) ze Zgromadzenia Sióstr Najświętszego Imienia Jezus, katechetka, posługująca przy parafii katedralnej w Zamościu, pochodząca z parafii Kosobudy.

Msza św. pogrzebowa, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, zostanie odprawiona we środę, 11 października 2017 r. o godz. 12.00 w katedrze zamojskiej. Ciało zostanie złożone w grobie zakonnym na cmentarzu parafialnym przy ul Peowiaków w Zamościu. Siostrę Mirosławę polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.