Dzień skupienia dla neoprezbiterów

Spotkanie rozpocznie się w piątek (29 września) o godz. 20.00, a zakończy w sobotę (30 września) po Mszy św. o godz. 12.00.
W związku z zarządzeniem Księdza Biskupa dotyczącego stałej formacji kapłanów, serdecznie zapraszamy księży neoprezbiterów na dzień skupienia, który odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Lublinie. Poprowadzi go ojciec duchowny seminarium ks. Dominik Samulak.

Zgodnie z zarządzeniem, w przypadku niemożliwości uczestniczenia w spotkaniach formacyjnych, należy taką sytuację osobiście zgłosić Księdzu Biskupowi i umotywować powód nieobecności.

Ks. Sylwester Zwolak
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego