15 edycja turnieju w Piłce Nożnej Halowej dla Liturgicznej Służby Ołtarza

W roku 25-lecia naszej Diecezji rusza kolejna już 15 edycja turnieju w Piłce Nożnej Halowej dla Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Diecezji. Pierwszy etap rozgrywany jest w poszczególnych dekanatach. Najlepsze drużyny z poszczególnych kategorii wiekowych awansują do turniejów rejonowych:
W roku 25 – lecia naszej Diecezji rusza kolejna już 15 edycja turnieju w Piłce Nożnej Halowej dla Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Diecezji. Pierwszy etap rozgrywany jest w poszczególnych dekanatach. Najlepsze drużyny z poszczególnych kategorii wiekowych awansują do turniejów rejonowych:

- grupa I  dekanaty: Biłgoraj Południe, Biłgoraj Północ, Józefów, Tarnogród (odpowiedzialny: ks. Adrian Borowski);
- grupa II dekanaty: Grabowiec, Hrubieszów Południe, Hrubieszów Północ, Łaszczów, Tyszowce (odpowiedzialny: ks. Krzysztof Augustynek);
- grupa III dekanaty: Cieszanów, Lubaczów, Narol, Tarnoszyn, Tomaszów Południe (odpowiedzialny: ks. Tomasz Szady);
- grupa IV dekanaty: Zamość, Szczebrzeszyn, Sitaniec, Krasnobród, Tomaszów Północ (odpowiedzialny: ks. Marek Mazurek).

Do turnieju finałowego kwalifikuje się  jedna najlepsza drużyna w każdej kategorii. Finałowy turniej zostanie rozegrany 25 listopada 2017 roku (sobota) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Duszpasterstwo LSO Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

pobierz REGULAMIN_LSO.doc