Nauczycielska Droga Krzyżowa

W niedzielę (6 kwietnia 2014 roku) o godz. 19.00 w kościele św. Krzyża w Zamościu odbyła się Droga Krzyżowa dla nauczycieli i wychowawców. Na nabożeństwo przybyli nauczyciele z Zamościa oraz innych miejscowości naszej diecezji. We wspólnej modlitwie uczestniczyli też emerytowani pracownicy oświaty oraz harcerze z ZRH-u.
Organizatorem nabożeństwa była pani katechetka Halina Zielonka, a modlitwie przewodniczył duszpasterz nauczycieli Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej ks. Robert Strus.
Na zakończenie spotkania ks. Robert zaprosił wszystkich jego uczestników na 77. Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1-2 lipca 2014 roku. Z naszej diecezji będzie organizowany wspólny wyjazd. Szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie.