Misterium Męki Pańskiej - Zamość Karolówka

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Zamościa i okolic miasta na Misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się 12 kwietnia (sobota) 2014 r. o godz. 20.00 na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Śląskiej (Karolówka).
Już po raz szósty w Parafii pw. Świętej Bożej Opatrzności a Karolówce w Zamościu będziemy mogli wejść w klimat najważniejszych tajemnic naszej wiary - Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Zamościa i okolic miasta na Misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się 12 kwietnia  (sobota) 2014 r. o godz. 20.00 na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Śląskiej (Karolówka). W imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej, Grupy Teatralnej WARTO, duszpasterzy –
zaprasza
ks. Krzysztof Portka