KONCERT PAPIESKI „DEKALOG - dziesięć prostych słów” informacja do ogłoszeń w parafiach diecezji

Biskup Marian Rojek Pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej Ksiądz Waldemar Cisło dyrektor Polskiej Sekcji Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz Katolickie Radio Zamość zapraszają na wyjątkowy Zamojski Koncert Papieski pt. „Dekalog - dziesięć prostych słów” z okazji 25 - lecia powstania diecezji zamojsko-lubaczowskiej 12 czerwca godz. 19.00 Rynek Wielki w Zamościu.

Wystapią m.in: Andrzej Lampert, Michael Patrick Kelly, Józef Skrzek, Levi Sakala, Luxtropeda, Stan Fortuna, Darek Malejonek i Maleo Reggae Rockers, Adeb Chamoun. Towarzyszyć im będzie Polski Chór Kameralny pod kierunkiem Jana Łukaszewskiego, Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego pod dyrekcją Tadeusza Wicherka oraz sekcja rytmiczna pod kierunkiem Marcina Pospieszalskiego. Podczas koncertu będzie można pomóc prześladowanym chrześcijanom kupując płytę "Dekalog".