Rekolekcje wakacyjne dla wszystkich czynnych członków Liturgicznej Służby Ołtarza

Wzorem lat ubiegłych Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza organizuje rekolekcje wakacyjne dla wszystkich czynnych członków Służby Liturgicznej. Odbędą się one w domu Rekolekcyjnym w Werchracie. Zapisy do 15 czerwca.

Wzorem lat ubiegłych Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza organizuje rekolekcje wakacyjne dla wszystkich czynnych członków Służby Liturgicznej. Odbędą się one w domu Rekolekcyjnym w Werchracie w następujących terminach:

Turnus I – 24-29 lipca 2017 r. – dla scholanek – prowadzący: ks. Piotr Spyra;
Turnus II – 31 lipca - 5 sierpnia –  ministranci SP – prowadzący: ks. Krzysztof Augustynek;
Turnus III – 7-12 sierpnia – lektorzy gimnazjum, szkoły średnie – prowadzący: ks. Tomasz Szady;
Turnus IV – 14-19 sierpnia – ministranci SP – prowadzący: ks. Marcin Jakubiak.

Koszt 250 zł za osobę.

W załączniku znajduje się karta zgłoszeniowa.

pobierz ZGLOSZENIE.doc