Życzenia i modlitwa z racji imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka

W niedzielę, 30 kwietnia przypadają imieniny Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka. Zachęcamy w tym dniu do szczególnej modlitewnej pamięci o Drogim Solenizancie. Ksiądz Biskup odzyskuje siły po przebytej operacji i nie jest jeszcze w stanie bezpośrednio spotykać się z osobami pragnącymi złożyć życzenia imieninowe. Wyraża wdzięczność za wszelkie oznaki życzliwości.

Informujemy, że Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczyński w tym dniu o godz. 17.00 w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Horyszowie przy Krzyżu Wielkopiątkowym św. Jana Pawła II będzie modlił się wraz z wiernymi i słuchaczami Katolickiego Radia Zamość o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Biskupa Mariana Rojka.  Również w Katedrze Zamojskiej w tym dniu o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. z racji imienin Księdza Biskupa Mariana Rojka pod przewodnictwem Kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Wszystkich, którzy będą mogli uczestniczyć w tych wydarzeniach, serdecznie zapraszamy.