Intencje modlitewne Kół Żywego Różańca na maj i Rok Jubileuszowy Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W związku ze zbliżającą się pierwszą niedzielą maja i zmianą tajemnic różańcowych, bardzo prosimy o przekazanie Kołom Żywego Różańca w parafiach prośby o intensywną i ofiarną modlitwę w intencji wydarzeń jubileuszowych w diecezji, w sposób szczególny za rekolekcje z ojcami Enrique i Antonello na stadionie OSiR w Zamościu (26 sierpnia) i rekolekcji kapłańskich w Krasnobrodzie (28-21 sierpnia). Ta intencja niech obowiązuje przez cały czas trwania jubileuszu diecezji, do 13 października 2017 r.

Bardzo prosimy zwłaszcza chorych, starszych, aby do modlitwy dołączyli swoje cierpienia i ofiarowali je właśnie w tej intencji. Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy natomiast, by w miarę możliwości do modlitwy dołączyli swoje posty i umartwienia, aby przez drogę pokuty przygotowali serca tak świeckich, jak i kapłanów na łaski związane z jubileuszem diecezji i rekolekcjami.

Niech Bóg wynagrodzi każdy trud, a Maryja - Matka Odkupiciela otacza nas swoją Matczyną opieką!

ks. Julian Brzezicki
Diecezjalny Moderator Kół Żywego Różańca