Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży KSM – „Zejdź z kanapy”

W dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2017 r. zapraszamy wszystkich członków i sympatyków KSM, a szczególnie tych którzy składali przyrzeczenia w dwóch ostatnich latach, na rekolekcje wielkopostne w Hrubieszowie, które poprowadzą liderzy KSM z Lublina wraz z ks. Stanisławem Książkiem pod hasłem: „Zejdź z kanapy”.

Koszt – 60 zł.

Rozpoczęcie w piątek, 31 marca od godz. 18.00 zakończenie w niedzielę, 2 kwietnia po południu.

Należy zabrać ze sobą: Pismo św., różaniec, śpiwór, notatnik.

Zgłoszenia do 27 marca pod adresem: [email protected]

lub telefonicznie: 693 771 444.

Serdecznie zapraszam

Ks. Stanisław Książek