Informacja dla Księży o parkingach przy Katedrze Zamojskiej w dniu 25 marca 2017 r.

Uprzejmie informujemy Księży udających się w uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca 2017 r. na Mszę św. w rozpoczynającą Jubileusz 25-lecia powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i peregrynacji Krzyża św. Jana Pawła II, że istnieje możliwość skorzystania z miejsc parkingowych znajdujących się na terenie przyległym do Katedry Zamojskiej (wewnątrz placu kościelnego), jak też obok Sądu Okręgowego (ul. Akademicka 1) i na Rynku Solnym.