Spotkanie dla Księży głoszących rekolekcje przed Peregrynacją Krzyża św. Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy wszystkich Księży, którzy będą głosić rekolekcje w parafiach diecezji przed peregrynacją Krzyża św. Jana Pawła II na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w sali obrad Księży Dziekanów w Domu Diecezjalnym w sobotę, 25 lutego 2017 r. o godz. 14.00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Księży, którzy będą głosić rekolekcje w parafiach diecezji przed peregrynacją Krzyża św. Jana Pawła II na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w sali obrad Księży Dziekanów w Domu Diecezjalnym w sobotę, 25 lutego 2017 r. o godz. 14.00.

Podczas tego spotkania przekazane zostaną Księżom materiały, pomocne w przygotowaniu nauk rekolekcyjnych.

Ks. Sylwester Zwolak
Ks. Piotr Spyra