Modernizacja serwera diecezjalnego

Informujemy Czcigodnych Księży Proboszczów, że w najbliższych dniach planowana jest modernizacja serwera, na którym utrzymywane są diecezjalne strony internetowe. Prace konserwacyjne poprawią bezpieczeństwo i izolację pomiędzy poszczególnymi witrynami.

Każda parafia otrzyma informację o nowych kodach dostępu, a także pomoc w przypadku zawirusowania jej strony. W związku z tym informujemy, że może pojawić się przerwa w dostępie do serwera, poczty i domeny .zamojskolubaczowska.pl, trwająca maksymalnie do 36 godzin.

Jeśli to możliwe, prosimy również o kilkudniowe powstrzymanie się od aktualizacji Waszych stron, aby nasi administratorzy mogli przekopiować na nowy serwer aktualne dane. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy, a w przypadku problemów prosimy kontaktować się z ks. Piotrem Spyrą, tel. 509185262 lub mailowo: [email protected]