Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich.

Zarząd Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, serdecznie zaprasza reprezentantów wszystkich Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich na wspólną Mszę św. pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka. Sobota, 29 października 2016 r. o godz. 10.00 kościół pw. MB Królowej Polski w Zamościu.

Na spotkanie zapraszamy maksymalnie 3 osoby z każdego Ruchu i Stowarzyszenia wraz z Opiekunami duchowymi. Wytypowane osoby z poszczególnych Ruchów i Stowarzyszeń będą tworzyć Diecezjalną Radę przez 3 letnią kadencję i będą miały mandat do reprezentowania Ruchu czy Stowarzyszenia na forum Diecezji.

Spotkanie odbędzie się w kościele pw. MB Królowej Polski w Zamościu.
Sobota, 29 października 2016 r. o godz. 10.00.

Plan spotkania:

10.00 - Msza Św. w kościele M.B. Królowej Polski
            Eucharystii przewodniczy Biskup Diecezjalny Marian Rojek

11.00 - Spotkanie w sali pod kościołem.
          - Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
          - Przedstawienie się przybyłych Ruchów i Stowarzyszeń
          - Ustalenie listy członków Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń
          - Sprawozdanie ustępującego Zarządu Rady
          - Wybory nowego Zarządu Rady
          - Sprawy bieżące i propozycje działań Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń
          - Dyskusja i wolne wnioski
          - Słowo Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego ks Sylwestra Zwolaka.

Przewodnicząca Zarządu RRiSK                                              Moderator Diecezjalnej RRiSK

Maria Gmyz                                                                         Ks. Julian Brzezicki