Dzień Skupienia Akcji Katolickiej Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Serdecznie zapraszamy członków Akcji Katolickiej naszej diecezji, Asystentów Kościelnych Akcji Katolickiej oraz zainteresowanych działalnością i założeniem Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej na Jesienny Dzień Skupienia, który odbędzie się w sobotę, 22 X 2016 r. w parafii pw. św. Brata Alberta (ul. Sikorskiego) w Zamościu.
"Błogosławieni miłosierni" - św. Brat Albert i bł. Bernardyna Jabłońska

Serdecznie zapraszamy członków Akcji Katolickiej naszej diecezji, Asystentów Kościelnych Akcji Katolickiej oraz zainteresowanych działalnością i założeniem Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej na Jesienny Dzień Skupienia, który odbędzie się 22 października 2016 r. w parafii pw. św. Brata Alberta (ul. Sikorskiego) w Zamościu.

Program spotkania:

godz. 9.30 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa