Msza św. z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W niedzielę, 16 października 2016 r. o godz. 17.00 w Kościele pw. św. Katarzyny w Zamościu sprawowana będzie uroczysta Msza św. z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Eucharystii będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks. Robert Strus, diecezjalny duszpasterz nauczycieli.

Oprawa muzyczna oraz posługę przy ołtarzu przygotowuje II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu. Po Mszy św. do godziny 20.00 odbędzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji wychowania.

Serdecznie zapraszamy dyrekcje szkół, nauczycieli, wychowawców, katechetów, wszystkich pracowników oświaty oraz rodziców.

ks. Robert Strus

Diecezjalny duszpasterz nauczycieli