„Bilet dla Brata”

Wraz z organizacją Światowych Dni Młodzieży 2016, rusza w Polsce akcja Bilet dla Brata. Przedsięwzięcie to ma na celu stworzenie funduszu dla młodzieży z krajów Europy Wschodniej, uczestniczących w ŚDM w Polsce.
Pierwszą możliwością wsparcia tego funduszu będzie dochód z płyt, rozprowadzanych na terenie naszej diecezji. Sprzedawany album nosi nazwę „Miłość mi wszystko wyjaśniła”, a teksty utworów znajdujących się na płycie, zaczerpnięte zostały z poezji Karola Wojtyły.
Nasza diecezja zamówiła 400 egzemplarzy. Każdy dekanat otrzymał 20 płyt.
Księży Proboszczów prosimy o życzliwe przyjęcie tych płyt i rozprowadzenie ich po parafiach.
Cena jednej płyty wynosi 20 zł. Jeśli jakaś parafia chciałaby zamówić większą ilość egzemplarzy, prosimy o kontakt z Wydziałem Duszpasterstwa Ogólnego.

Ks. Sylwester Zwolak
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego