Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza - 10.09.2016 r.

Króluj nam Chryste!!!
Tradycyjnie już, rozpoczynając nowy rok formacji, zapraszamy wszystkich członków Liturgicznej Służby Ołtarza na spotkanie w Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej. Spotykamy się 10 września o godz. 9.30. Dla pewnego usystematyzowania tego wydarzenia prosimy aby księża – na wzór pielgrzymki bierzmowanych – zgłaszali ilość uczestników z poszczególnych parafii. Będzie to także pomoc w przygotowaniu odpowiedniej liczby posiłków dla wszystkich uczestników. W związku z posiłkiem – który jest częścią wspólnego świętowania – oraz koncertem Arkadio prosimy o uiszczenie opłaty wysokości 3 zł od uczestnika.
Karty zgłoszeniowe należy pobrać ze strony diecezjalnej (poniżej) i odesłać drogą elektroniczną do dnia 7 września na adres: [email protected]
Kartę z podpisem księdza proboszcza i pieczątką parafii należy dostarczyć w dniu pielgrzymki.
Szczegółowy program na plakacie.

ks. Marcin JakubiakDiecezjalny Duszpasterz LSO

pobierz KARTA_PIELG.doc