Diecezjalny Dzień Katechetyczny - 3 września 2016 r.

Diecezjalny Dzień Katechetyczny w tym roku odbędzie się w sobotę, 3 września 2016 r. w Katedrze Zamojskiej. W spotkaniu mają obowiązek uczestniczyć wszyscy uczący katechezy w przedszkolu lub szkole, katecheci świeccy i duchowni.
Diecezjalny Dzień Katechetyczny w tym roku odbędzie się 3 września (sobota) w Katedrze Zamojskiej. W spotkaniu mają obowiązek uczestniczyć wszyscy uczący katechezy w przedszkolu lub szkole, katecheci świeccy i duchowni.
 Serdecznie zapraszam

Ks. Robert Strus Dyrektor WNiWK

PROGRAM SPOTKANIA:
godz.   9.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentugodz. 10.00 – Msza św. /przewodniczy ks. bp Mariusz Leszczyński/godz. 11.00 – 11.30 Przerwa na kawęgodz. 11.30 – Wykład ,,Komunikacja na katechezie” /ks. dr Michał Klementowicz (KUL)/godz. 12.15 – SŁOWO zaproszonych gości  godz. 12.30 – Ogłoszenia WNiWK godz. 12.45 – Rozdanie kart pracy