PIELGRZYMKA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH DO SANKTUARIUM W KRASNOBRODZIE

Serdecznie zapraszamy Panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich na Pielgrzymkę do Krasnobrodu w niedzielę, 5 czerwca 2016 r. Uroczystej Eucharystii o godz. 12.00 będzie przewodniczył Biskup Senior Jan Śrutwa, natomiast homilię wygłosi ks. Sylwester Zwolak. Pielgrzymka zbiega się z 150. rocznicą powstania Kół Gospodyń Wiejskich.
Serdecznie zapraszamy Panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich na  Pielgrzymkę do Krasnobrodu w niedzielę, 5 czerwca 2016 r. Uroczystej Eucharystii o godz. 12.00 będzie przewodniczył Biskup Senior Jan Śrutwa, natomiast homilię wygłosi ks. Sylwester Zwolak. Pielgrzymka zbiega się z 150. rocznicą powstania Kół Gospodyń Wiejskich.

Program uroczystości:
11.00 – Droga krzyżowa
12.00 - Eucharystia w krasnobrodzkim sanktuarium. Mszy św. przewodniczy Biskup Senior Jan Śrutwa, homilię wygłosi ks. Sylwester Zwolak, odpowiedzialny w diecezji za przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży.
Po Mszy św. - modlitwa różańcowa przy Kaplicy na wodzie. Zawierzenie Matce Bożej wszystkich spraw osobistych i rodzinnych oraz Kół Gospodyń Wiejskich
W tym roku organizacja Koła Gospodyń Wiejskich przeżywa 150. rocznicę swojego powstania. Jest to dobry czas do składania dziękczynienia Panu Bogu za wszelkie dobro jakie dokonało się dzięki działaniu Kół.

ks. Józef Bednarski diecezjalny duszpasterz rolników
ks. Eugeniusz Derdziuk kustosz sanktuarium w Krasnobrodzie
ks. Sylwester Zwolakdyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu