II Diecezjalny Dzień Osób z niepełnosprawnością

12 czerwca 2016 r. w XVII-tą rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Zamościu zostanie zorganizowany II Diecezjalny Dzień Osób Niepełnosprawnych.
12 czerwca 2016 r. w XVII-tą rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Zamościu zostanie zorganizowany II Diecezjalny Dzień Osób Niepełnosprawnych.
Program:
12.00 – 13.00      Msza święta w Katedrze Zamojskiej, której przewodniczy Ks. bp Marian Rojek13.00 – 15.00      Wspólne śpiewanie dla Ojca Świętego - scena na Rynku Wielkim w Zamościu15.00 – 16.00        Poczęstunek
         W 1050-tą rocznicę Chrztu Polski i w Roku Świętym Miłosierdzia,  niech te wydarzenia ważne dla naszej Ojczyzny i wiary zachęcą nas odnowy i entuzjazmu naszego życia religijnego przez wspólne spotkanie i śpiew.
         Wiemy jak bardzo św. Jan Paweł II kochał osoby niepełnosprawne i pamiętamy, że sam doświadczał cierpienia w swoim życiu.
          Oprawę Mszy św. włączą się „Obszańskie Anioły”, a program artystyczny na scenie przygotowują placówki specjalne i integracyjne z powiatu zamojskiego.
Proszę  o ubranie się w tym dniu w czerwonych barwach.
Serdecznie pragnę Państwa zaprosić na to radosne spotkanie

Serdecznie zapraszaks. Czesław KoraszyńskiDiecezjalny Duszpasterz Osób Niepełnosprawnych