„Kilometry Caritas”

Wolontariusze i pracownicy Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej mają zaszczyt zaprosić na finał kampanii „Kilometry Caritas”!

Jak zmierzyć dobro? A może tak w kilometrach? Złotówka do złotówki, a wszystko po to, by dobro niesione potrzebującym zmierzyć w kilometrach. Akcja Kilometry Caritas ma charakter ogólnopolski, wspólnie z 10 innymi oddziałami Caritas, również Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej bije rekord Guinnessa, ustanawia rekord Polski i pomaga chorym dzieciom, którym nie może refundować kosztów leczenia i rehabilitacji NFZ.

Zapraszamy na 29 maja 2016 r. do Lubaczowa.
Rozpoczniemy Eucharystią w Konkatedrze o godzinie 1100.
Finał akcji od godziny 1500 na Rynku Miejskim w Lubaczowie.

Mamy nadzieję, że organizacja wydarzenia, która zaangażowała tak wiele dzieci i młodzieży do kreatywnego myślenia i działania także zwróci uwagę na potrzeby ludzi cierpiących, którzy pozostają w szczególnie trudnej sytuacji wobec choroby lub niepełnosprawności.

(Prośba do Księży Proboszczów o podanie informacji podczas ogłoszeń parafialnych)

Ks. Adam SobczakDyrektor Caritas