Zbiórka makulatury na misje - dekanat Hrubieszów Płn.

• Rozpoczęcie: 11 października 2019

Zbiórka MAKULATURY NA STUDNIE będzie kontynuowana od października br. Podobnie jak poprzednio poprzez zbiórkę surowców wtórnych będziemy mogli wesprzeć mieszkańców Afryki w uzyskaniu dostępu do czystej wody. Zbierana będzie makulatura tj. papier, czyli książki, zeszyty, gazety, czasopisma, opakowania kartonowe szare i kolorowe.

Kalendarium zbiórek: teraz w piątek

11 października – parafie dekanatu Hrubieszów Płn.

18 października - parafie dekanatu Hrubieszów Płd.

25 października -  parafie dekanatu Grabowiec

8 listopada - parafie dekanatu Łaszczów

15 listopada - parafie dekanatu Tyszowce

22 listopada - parafie dekanatu Krasnobród

29 listopada -  parafie dekanatu Sitaniec

grudzień - parafie dekanatów Szczebrzeszyn i Zamość

styczeń/luty – parafie dekanatów Tarnoszyn, Tomaszów Lub. Płn i Płd

marzec/kwiecień - parafie dekanatów: Biłgoraj Płn i Płd, Józefów, Tarnogród

maj/czerwiec - parafie dekanatów: Cieszanów, Narol, Lubaczów

Prosimy na dzień przed terminem zbiórki o przekazanie informacji odbiorcy (innemu niż poprzednio) o miejscu zbiórki na terenie parafii i szacunkowym załadunku, telefonując pod nr 695 672 571. Pod tym numerem można też indywidualnie umówić inny termin odbioru. Poszukujemy także chętnych, którzy chcieliby podjąć się koordynacji zbiórki w swojej parafii, szkole, firmie, sklepie… Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny: 505 088 098 albo e-mailowy: [email protected].

Można również wesprzeć akcję wpłacając pieniądze na konto Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość, nr konta: 57 1240 2005 1111 0010 1940 4403 z dopiskiem STUDNIA NA MISJE.

Dziękując za wszelką przychylność.

ks. Andrzej Łuszcz

dyrektor DDM