II Pielgrzymka Strażaków Powiatu Hrubieszowskiego do MB Sokalskiej w Hrubieszowie

W niedzielę, 21 maja 2017 r. odbędzie się II Pielgrzymka Strażaków Powiatu Hrubieszowskiego do MB. Sokalskiej w Hrubieszowie.

W niedzielę, 21 maja 2017 r. odbędzie się II Pielgrzymka Strażaków Powiatu Hrubieszowskiego do MB. Sokalskiej w Hrubieszowie.

Mszy św. o godz. 14.00 będzie przewodniczył ks. Sylwester Zwolak - dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Zbiórka Strażaków na placu Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie o godz. 13.00 i przemarsz Strażaków, pocztów  z orkiestrą ulicami Hrubieszowa do Sanktuarium MB. Sokalskiej.

Po Mszy Św. koncert orkiestry dętej z Tomaszowa Lubelskiego i powrót do komendy Państwowej Straży Pożarnej.

Dla Strażaków będzie przygotowany poczęstunek (grochówka).

Wszystkich Strażaków serdecznie zapraszamy:

kapitan Piotr Gronowicz
Komendant Państwowej Straży Pożarnej