ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA w BAZYLICE MNIEJSZEJ w RADECZNICY

Ojcowie Bernardyni zapraszają wszystkich na Niedzielę Miłosierdzia do św. Antoniego do BRAMY MIŁOSIERDZIA w Roku Jubileuszowym.
To święto zostało ustanowione przez naszego rodaka św. Jana Pawła II. Za Jego pontyfikatu bardzo wiele intencji powierzano modlitwom naszego Papieża. Ogrom z nich zostało wysłuchanych. Dlatego w Niedziele Miłosierdzia na wszystkich Mszach (7.30; 10.00; 12.00; dodatkowo o 15.00 oraz o 18.00) będą głoszone okolicznościowe kazania a po Mszach będzie można ucałować Święte relikwie krwii Jana Pawła II (na fotografiach z certyfikatem). Można będzie złożyć intencje i prośby do naszego Świętego Papieża, które będą odczytywane przed i w czasie Mszy św.
Zapraszamy wszystkich Parafian, Pielgrzymów i wszystkich którzy przeżywają różnego rodzaju problemy aby tutaj uciekać się nie tylko przez wstawiennictwo św. Antoniego ale i WYJĄTKOWO przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.