Informacje o studiach licencjackich i doktoranckich z teologii dotyczące przyszłego roku akademickiego 2016/2017

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawia II w Krakowie od ponad sześciuset lat prowadzi i rozwija studia teologiczne.
Wydział Teologiczny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawia II w Krakowie od ponad sześciuset lat prowadzi i rozwija studia teologiczne (licencjackie oraz doktoranckie z teologii, prowadzone w ramach siedmiu instytutów specjalistycznych oraz na Wydziale Prawa Kanonicznego).
Oferowane przez Wydział Teologiczny w Krakowie studia dają solidną podstawę intelektualną, zdobywaną w mieście, które stanowi siedzibę dla setek studentów seminariów diecezjalnych i zakonnych w licznych instytucjach i uczelniach kościelnych; łącznie z innymi uczelniami Kraków liczy obecnie około 200 tysięcy studentów
Aktualnie na naszym Wydziale studiuje prawie 400 osób na II i na III cyklu studiów, czyli stara się osiągnąć licencjat lub doktorat. Dlatego bardzo serdecznie zachęcam do zapoznania się z informacjami o zajęciach, które będą realizowane w roku akademickim 2016/2017. Naszym atutem jest wysoki poziom studiów prowadzonych przez utytułowanych, znanych i lubianych wykładowców, nieodpłatność zajęć oraz możliwość zaoferowania kapłanom-studentom zamieszkania w konwikcie księżowskim, którego dyrektorem jest aktualnie prodziekan Wydziału ks dr hab. Jan Dziedzic, prof. UPJPII (kontakt: 606 885 144).
Więcej informacji na: www.upjp2.edu.pl

Ks. dr hab. Arkadiusz Baron, prof. UPJPIIdziekan Wydziału Teologicznego UPJPII w Krakowieul. Kanoniczna 9, 31-002 Kraków