Walne Zgromadzenie Rady Ruchów i Stowarzyszeń Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Zebranie odbędzie się 15 marca, w sobotę, o godz. 9.00 w kościele akademickim pw. św. Katarzyny w Zamościu.
Zarząd Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Ks. Opiekunowie: Moderator i Asystent kościelny, serdecznie zapraszają reprezentantów* wszystkich Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich na pierwsze walne, inauguracyjne nową kadencję, zebranie Rady.

Porządek spotkania:
9.00 - sala duszpasterska tzw. Betlejemka (Rejestracja członków i kandydatów do Rady Ruchów, Powitanie i zawiązanie wspólnoty)
9.30 - Przedstawienie nowych Opiekunów duchowych
9.45 - Zapoznanie się z programem działań wspólnotowych Rady
10.00 - Wypracowanie i zatwierdzenie kalendarium Zarządu Diecezjalnej Rady Ruchów
10.30 - Dyskusja i wolne wnioski
11.00 - Uroczysta Msza Św. w kościele Św. Katarzyny, włączenie się w adorację Jerycha Różańcowego
12.30 - Zakończenie spotkania

Moderator Diecezjalnej RRiSK - Ks. Julian Brzezicki
Przewodnicząca RRiSK - Maria Gmyz

* reprezentantów - prosimy o wytypowanie z każdego Ruchu min. 3 osoby reprezentujące Ruch do stałego kontaktu z Zarządem Diecezjalnej Rady i przysłanie ich na spotkanie. Osoby te będą miały mandat do reprezentowania Ruchu na forum Diecezji, prawo do zgłaszania wniosków oraz kandydowania do Zarządu Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich naszej Diecezji.