Charytatywny Koncert Kolęd - OLGA SZOMAŃSKA

Prośba do Księży Proboszczów z dekanatów: Biłgoraj Północ, Biłgoraj Południe, Tarnogród i Józefów. Katolickie Radio Zamość zwraca się z prośbą o podanie w ogłoszeniach parafialnych na niedzielę, 27 grudnia 2015 roku informacji o Charytatywnym Koncercie Kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej w sobotę 2 stycznia 2016 r.

Wielebny Księże Proboszczu,
Katolickie Radio Zamość zwraca się z prośbą o podanie w ogłoszeniach parafialnych na niedzielę, 27 grudnia 2015 roku, następującej informacji:

„Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek, Proboszcz Parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju Ks. Prałat Józef Flis oraz Dyrektor Katolickiego Radia Zamość Ks. Krystian Bordzań zapraszają na CHARYTATYWNY KONCERT KOLĘD w wykonaniu Olgi Szomańskiej znanej z oratorium „Tu Es Petrus” Piotra Rubika a także z serialu „M jak miłość”. Koncert odbędzie się w sobotę 2 stycznia 2016 r. o godz. 18.30 w kościele pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Dochód z koncertu w całości przeznaczony będzie na rozwój i działalność Katolickiego Radia Zamość.”

z poważaniem
ks. Krystian Bordzań