Świąteczny numer „Niedzieli”

Pragnę poinformować, że nakład numeru świątecznego „Niedzieli” wraz z proponowanym filmem będzie powiększony o 100% z możliwością zwrotu nadliczbowych egzemplarzy w nieprzekraczalnym terminie do 11 stycznia 2016 roku.
Czcigodny Księże Proboszczu,
Pragnę polecić numer świąteczny „Niedzieli”. W tym roku podwójny numer na Boże Narodzenie (z datą wydawniczą 20-27 grudnia 2015 r.) będzie sprzedawany wraz z wyjątkowym filmem „Jan Paweł II - Santo subito. Świadectwa świętości” w reżyserii Piotra Dziubaka, który w zeszłym roku wszedł na ekrany kin w Polsce. Dołączony będzie także specjalny kalendarz na Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Nie zabraknie także atrakcyjnych tekstów świątecznych.
Cena podwójnego numeru, podobnie jak w zeszłym roku wynosi 10 zł. Doświadczenie pokazuje, że w okresie Bożego Narodzenia często w parafiach brakuje „Niedzieli” już w dniach świątecznych.
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc,  zrozumienie i troskę w promowaniu prasy katolickiej.

Pozdrawiam serdecznieks. Krystian Bordzań

Ks. Krystian BordzańRedaktor odpowiedzialny