„Zaduszki Strażackie”

Ks. Piotr Ciećkiewicz - kapelan Straży Pożarnych Powiatu Hrubieszowskiego zaprasza Strażaków OSP i PSP na „Zaduszki Strażackie”, które rozpoczną się w sobotę, 14 listopada 2015 r. w kościele parafialnym w Dubience o godz. 11.00.
Ks. Piotr Ciećkiewicz - kapelan Straży Pożarnych Powiatu Hrubieszowskiego zaprasza Strażaków OSP i PSP na „Zaduszki Strażackie”, które rozpoczną się w sobotę 14 listopada 2015 r. w kościele parafialnym w Dubience o godz. 11.00.
Po wyczytaniu list zmarłych Strażaków i złożeniu zniczy przez delegacje z 7 Gmin Powiatu Hrubieszowskiego i 2 Gmin Powiatu Chełmskiego, rozpocznie się uroczysta Msza Św. której będzie przewodniczył Kapelan Diecezjalny Straży Pożarnych ks. dr Wiesław Galant.
Po zakończonej liturgii Strażacy z Gminy Dubienka zapraszają na poczęstunek do Świetlico-Remizy w Siedliszczu leżącej przy drodze w kierunku Białopola.
Z pozdrowieniem strażackim
Ks. Piotr Ciećkiewicz