Rozpoczęcie kursu lektorskiego w rejonie tomaszowskim

W sobotę, 24 października 2015 r., o godz. 13.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Tomaszowie Lubelskim zostanie odprawiona Msza św. inaugurująca kurs lektorski w rejonie tomaszowskim. Po Mszy św. odbędzie się pierwsze spotkanie formacyjne przygotowujące do przyjęcia posługi lektora.
W sobotę, 24 października 2015 r., o godz. 13.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Tomaszowie Lubelskim  zostanie odprawiona Msza św. inaugurująca kurs lektorski w rejonie tomaszowskim. Po Mszy św. odbędzie się pierwsze spotkanie formacyjne przygotowujące do przyjęcia posługi lektora. Zapraszamy zainteresowanych uczestników - przyszłych lektorów wraz z Księżmi opiekunami z dekanatów: Łaszczów, Tomaszów Lubelski Południe, Tomaszów Lubelski Północ i Tyszowce.
Zachęcamy ministrantów Słowa Bożego i jeszcze nie ustanowionych lektorów do udziału w kursie. Na pierwszym spotkaniu zostanie opracowany harmonogram kolejnych sesji.
Ks. Łukasz Malec